Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

W tym dziale znajdą Państwo wszystkie książki z kategorii historia powszechna, dostępne w naszej księgarni. Regularnie uzupełniamy półki naszej księgarni, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zarówno pozycje dotyczące zakamarków starożytności, przez historię obu wojen światowych aż po bardziej współczesne zagadnienia z zakresu historia powszechna.
Któż nie chciałby zagłębić się w zawiłe intrygi szpiegowskie, jakie toczyły się na arenie międzynarodowej w czasie drugiej wojny światowej a po jej zakończeniu przybrały na sile w trakcie tzw. zimnej wojny, wyznaczając wyraźnie podział ówczesnego świata na “wschód” i “zachód”.
Nikt nie przejdzie obojętnie nad najbardziej zuchwałymi tajnymi akcjami, prowadzonymi przez członków elitarnych oddziałów – które stały się protoplastami dzisiejszych sił specjalnych wielu krajów Europy i świata.
Oferowane przez nas pozycje ujawnią Państwu rąbka tajemnicy w zakresie historii cywilizacji starożytnego Egiptu. Przybliżą też historię Izraela i wzajemne przenikanie się kultury polskiej i żydowskiej w XX wieku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na książki dotyczące historia powszechna, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy, z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Strona główna » Historia, archeologia » Historia powszechna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Wszystkie oferowane przez nas książki, są fabrycznie nowe oraz w doskonałym stanie. W naszej ofercie znajdą Państwo książki z kategorii historia powszechna, wydane przez wydawnictwo Bellona, Fundacja Sąsiedzi, Wydawnictwo Dolnośląskie, Petrus, Fakt historia, Znak Społeczny Instytut Wydawniczy Sp. z o. o., RM, Replika, WAB, Rebis Dom Wydawniczy, Amber, Wydawnictwo Poznańskie i inne. W naszej internetowej księgarni znajdą Państwo książki dotyczące historia powszechna w zarówno w miękkiej okładce, jak również w twardej okładce, oraz twardej z obwolutą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!
Opcje wysyłki naszych książek, wraz z właściwymi wariantami cenowymi są dostępne w zakładce Wysyłka. Oferujemy Państwu możliwość dostawy książek pod wskazany adres lub odbiór w punktach RUCHu czy też Paczkomatach InPost.

1