Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

Ten dział stanowi swego rodzaju zbiór ciekawych pozycji fabularnych i popularno – naukowych traktujących o szeroko pojętej historii świata. Pozycje zawarte w tym dziale poruszają przeróżne kwestie dotyczące zarówno dziejów dawnych, jak i historii najnowszej. Książki z tej kategorii będą doskonałą odskocznią od  typowo naukowych publikacji, a jednocześnie rozbudzą zainteresowanie historią u tych, którzy dopiero zaczynają zgłębiać jej arkana.
Kategoria ta jest na tyle ogólna, że każdy z czytelników znajdzie tu coś dla siebie i łatwo poszerzy swoją wiedzę w zakresie wiekopomnych wydarzeń czy nieznanych dotąd faktów z biografii słynnych osobistości, które odegrały kluczową rolę w ważnych (a często tragicznych) momentach historii. Dział ten z uwagi na swoje zróżnicowanie, nie pozwoli Państwu zamknąć się w czytelniczych schematach i co najważniejsze, zawsze będzie miał do zaoferowania coraz ciekawsze opracowania uznanych autorów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy, z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i z pewnością będą w stanie rozwiążą każdy, nawet najbardziej zawiły problem naszych Czytelników.

Strona główna » Historia, archeologia » Pozostałe historia

Wyświetlanie 1–40 z 50 wyników

Wszystkie oferowane przez nas książki, są fabrycznie nowe oraz w doskonałym stanie. W naszej ofercie znajdą Państwo książk, wydane przez wydawnictwo Bellona, Amber, Świat Książki, Wydawnictwo Fraktal, Biblioteczka Myśli Polskiej, Wydawnictwo Biały Kruk i wiele wiele innych. W naszej internetowej księgarni znajdą Państwo książki dotyczące pozostałe – historia, wydane zarówno w miękkiej okładce, jak również w twardej okładce, oraz twardej okładce z obwolutą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!
Opcje wysyłki naszych książek, wraz z właściwymi wariantami cenowymi są dostępne w zakładce Wysyłka. Oferujemy Państwu możliwość dostawy książek pod wskazany adres lub odbiór w punktach RUCHu czy też Paczkomatach InPost.

1