Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

Komiksy

Komiksy od dawna są popularną formą rozrywki. Ilustrowane historie obrazkowe zaczęły podbijać serca czytelników już na przełomie XIX i XX wieku. Krótkie rysowane opowieści regularnie pojawiały się w tym okresie w prasie codziennej, chociaż niektórzy uważają, że ich początki sięgają średniowiecza. W tej epoce powstały obrazy z komentarzami sławiące np. bohaterskie czyny lub dzieje świętych. Dzisiaj komiksy znaleźć można w wielu domach. Ich miłośnicy i kolekcjonerzy z zapałem je czytają i zbierają, a nasza księgarnia internetowa, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, mając je w swoim katalogu.

Tak jak i książki, również komiksy dzielą się na różne gatunki – science fiction, fantasy, historyczne, wojenne, thrillery, horrory czy japońska manga. Celem Elibooki.pl jest zaspokojenie potrzeb wielbicieli komiksów, także w asortymencie księgarni są różne ich rodzaje. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy ktoś szuka przygód w odległej galaktyce, planuje doświadczyć mocnych przeżyć w małym miasteczku Hawkins w stanie Indiana, pragnie przenieść się w surrealistyczne lub historyczne miejsca, to tutaj ma to zagwarantowane. Wystarczy zapiąć pasy i komiksowe szaleństwo startuje! Dzięki Elibooki.pl jest to możliwe.

Historie z ilustracjami od początku swojego istnienia przykuwają uwagę. Wpływają na wyobraźnię, często przedstawiając bohaterów i ich zmagania, ukazując inne światy i realia, bitwy, piękne i przerażające stworzenia itd. Siła przyciągania komiksów jest ogromna ze względu na ich wizualny aspekt. Od czasów naskalnych rysunków ludzkość jest zafascynowana przedstawianiem w ten sposób swoich wyobrażeń i opowieści – komiksy to nowoczesna ich forma. Dlatego ich znawcy nie tylko cenią dobrą treść, lecz również pięknie wykonane ilustracje. To one sprawiają, że przenoszą się oni gdzie indziej – tam, gdzie przez jakiś czas mogą stać się częścią niesamowitych i niezapomnianych wydarzeń.

Szukając dobrego komiksu, warto zajrzeć do oferty Elibooki.pl. Świetna zabawa, satysfakcja i emocje gwarantowane!

Strona główna » Komiksy

1