Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

Komiksy

fantasy i science fiction

Smoki, potwory porozumiewające się światłem, równoległe światy, statki kosmiczne. To wszystko sprawia, że nasza wyobraźnia szaleje, gdy czytamy o tym książki. A co gdybyśmy zobaczyli te wszystkie rzeczy w trakcie czytania? Gdybyśmy razem ze Scooby-Doo i paczką rozwiązywali zagadki? Albo ratowali Amerykę ramię w ramię z Supermanem?

Jeśli też zachwyciła Cię ta wizja to znaczy, że trafiłeś do idealnej kategorii w naszej księgarni internetowej. Komiksy fantasty i science – fiction to miejsce dla geeków pełną parą i nie tylko. Jeśli oglądałeś wszystkie części “Gwiezdnych Wojen” a “Stranger things” zaliczyłeś od deski do deski, to znaczy, że czas na sięgniecie do źródeł. Nasza księgarnia elibooki.pl zapewni Ci wieczorną rozrywkę pełną emocji i doznań wizualnych, dzięki fantastycznym twórcom komiksów. Zobaczyć będzie można między innymi genialną kreskę rysownika odpowiedzialnego również za ilustracje w “Doctor Who” – Stefana Martino oraz wielu innych artystów.

Ofertę naszych komiksów staramy się cały czas poszerzać, tak aby coś dla siebie znalazło każde pokolenie. Jeśli pamiętasz takie postacie jak Kapitan Ameryka, lub twoim idolem był jeden z arcywrogów Batmana i chcesz się wybrać w podróż w czasie, to jest to idealny moment by przypomnieć sobie smak dzieciństwa i znów sięgnąć do historii ilustrowanych. Kolorowe i czarno-białe postacie wciągną Cię w wirujące strony komiksów. Daj się im porwać i już dziś zamów swój egzemplarz i podziel się historią z kimś bliskim.

Również młodsi czytelnicy odnajdą się w tym fantastycznym świecie tekstu i obrazu jaki znajdą w naszej księgarni. Jest to najlepszy sposób, by zachęcić młodzież do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Ale pamiętajmy, że dzieci nie słuchają tylko naśladują, więc nie czekaj kup coś dla siebie i dla swojej pociechy!

Oprócz tych bardziej znanych historii znajdą się tu również mniej znane tytuły, którym także polecamy się przyjrzeć!

Te i wiele innych ciekawych książek jakie dla Ciebie wyszukujemy ze szczególną starannością czekają już na elibooki.pl!

Zamawiaj i czytaj!

Strona główna » Komiksy » Komiksy fantasy i science fiction

1