Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

W tym dziale znajdziecie Państwo książki, zawierające przepisy oraz informacje na temat różnego rodzaju napojów oraz drinków. Z pewnością zachęcające jest to, że każdy wielbiciel herbat, whisky czy win, znajdzie dla siebie coś idealnego. Szykuje się zabawa z alkoholami wysokoprocentowymi, romantyczny wieczór przy winie czy może spokojny poranek przy książce z herbatą w ręce? Świetnie, dzięki różnorodnym przepisom, możecie spędzić czas tak, jak sobie tylko wymarzycie. Jednak książki dostępne w naszym sklepie nie zawierają tylko przepisów, ale również cenną wiedzę. Możemy poznać gatunki win oraz whisky. Jeśli jednak mamy w głowie mnóstwo pomysłów na własne połączenia, u nas znajdziecie Państwo “Notes na przepisy: Domowe nalewki i likiery”.  Z podanymi propozycjami staniecie się prawdziwymi znawcami alkoholi, na przykład win, a może nawet Państwa wiedza nie będzie odstawać od cenionych kiperów. My zdecydowanie zachęcamy do poszerzania horyzontów i próbowania nieznanych wcześniej smaków, które zaczniecie chętnie degustować wśród znajomych lub rodziny. Jeśli przygotowujecie kolację dla najbliższych, mężczyzny lub kobiety życia i wybierzcie idealny napój do potraw, wasze starania nie pójdą na marne. Książki, które oferujemy z pewnością pomogą, a wy nie zapomnicie najpiękniejszych chwil wśród ludzi, których kochanie. Nie zastanawiajcie się i sięgnijcie po poradniki, z których będziecie korzystać latami, a może nawet przekażecie kolejnym pokoleniom.

Nasza księgarnia to szeroki wybór, a także pewna jakość Zapraszamy do zapoznania się z ofertą książek z kategorii napojów oraz drinków, a także w razie pytań, do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde zadane pytanie.

Strona główna » Kuchnia » Napoje, drinki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Wszystkie oferowane przez nas książki, są fabrycznie nowe oraz w idealnym stanie. W naszej ofercie znajdą Państwo książki o napojach i drinkach, wydane przez wydawnictwo Olesiejuk, Buchmann oraz inne. W naszej internetowej księgarni znajdą Państwo propozycje w zarówno miękkiej okładce, jak również w twardej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

1