Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

Jeśli szukasz nowych inspiracji, czegoś, co nie byłoby jałową rozrywką na zapełnienie wolnego czasu, ale wartościową i zarazem relaksującą możliwością spędzenia go, lub już wiesz, czego potrzebujesz i chcesz po prostu poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w danym kierunku – jesteś w dobrym miejscu. W tym dziale znajdziesz bogatą ofertę książek i albumów, dotyczących szeroko pojętego hobby, kolekcjonerstwa i pomysłów na chwilę dla siebie.

Każdy z nas ma wkodowaną ciekawość świata – chcemy nie tylko go poznawać i uczyć się nowych, fascynujących rzeczy, ale także zostawić na nim coś po sobie – i nie chodzi tu o pieniądze, tylko o coś, co zbieraliśmy przez lata lub co sami robiliśmy. Coś w co wkładaliśmy swój wysiłek. Naszą ofertę, ukazaną w tym dziale, dedykujemy właśnie takim ludziom: jest ona dobrana tak, by każdy znalazł tu coś dla siebie. Tym z artystyczną duszą proponujemy książki z poruszającymi cytatami na każdą okazję, różnego rodzaju kolorowanki antystresowe, idealne dla osób, które “muszą czymś zająć ręce” i chcą poprawić swoje zdolności manualne oraz kursy rysunku i malowania na różnych stopniach trudności. Fanom aktywnego spędzania czasu na łonie natury na pewno przypadną do gustu poradniki i albumy dotyczące wędkowania, myśliwstwa oraz treningu i poprawy sprawności fizycznej. Natomiast dla tych, którzy preferują chwilę wyciszenia przy robótkach ręcznych lub pracach technicznych, przygotowaliśmy szeroki wybór książek, traktujących o szyciu, haftowaniu, dzierganiu, a także tworzeniu biżuterii i przedmiotów codziennego użytku z najróżniejszych materiałów. W naszej ofercie na pewno znajdzie się również coś dla miłośników fotografii czy kolekcjonerów znaczków.

Warto również pamiętać o tym, że poradniki i albumy to elegancki prezent, który możemy sprawić nie tylko sobie, ale również swoim najbliższym. To upominek, który poszerza horyzonty, inspiruje, zachęca do stworzenia czegoś nowego i, tak naprawdę, zawsze będzie trafionym pomysłem. Książki to prezent ponadczasowy.

Strona główna » Poradniki » Hobby, kolekcjonerstwo

Wyświetlanie 1–40 z 63 wyników

1