Darmowa wysyłka!

Dla każdego zamówienia powyżej 49 złotych!

Filtruj produkty

Cena:

Autor

Wydawnictwo

Kategorie

  • Biografie, wspomnienia
  • Kryminał, sensacja, thriller
  • Reportaż, literatura faktu

Cena:

Produkty w promocji:

Autor

Wydawnictwo

Okładka:

Dostępność:

Przewodniki

W tej kategorii nie znajdziesz przeciętnych książek, ale wciąż żywe wspomnienia, wyczerpujące raporty i wysokiej jakości zdjęcia. Nasza księgarnia internetowa oferuje najcenniejsze przeżycia i spostrzeżenia  zarówno zawodowych podróżników, jak i spontanicznych amatorów decydujących się na odwiedzenie najbardziej interesujących czy zagadkowych miejsc na świecie. Pozycje krajoznawcze i przewodniki z pewnością zachęcą do zdobywania większej ilości wiedzy, a może nawet i przeprowadzenia własnej ekspedycji w świecie rzeczywistym, nie tylko na kartach wciągających pozycji z naszej księgarni internetowej.

Dzięki nam poznasz podróżnicze sekrety nie tylko Wojciecha Cejrowskiego czy Martyny Wojciechowskiej, ale i badaczy dawnych terytoriów starożytnych Greków lub prastarych plemion afrykańskich. Dysponujemy również pełnym asortymentem książek o Polsce, zarówno na temat poszczególnych regionów, jak i ogółu naszej ojczyzny – rodzime tereny również kryją w sobie wiele tajemnic i niespodzianek oraz malowniczych zakątków, dodatkowo w większości przystępnych cenowo. Poza czysto teoretycznymi książkami zakrawającymi na powieści podróżnicze znajdziesz wiele bardziej praktycznych przewodników po danym państwie, pozycji niezbędnych w razie wyjazdu na zagraniczny urlop. Dowiesz się o najważniejszych tradycjach panujących w danej okolicy i obowiązujących przepisów, pozwalających na spokojny wypoczynek zgodnie z miejscowym prawem ludzkim i prawami natury.

W twoje ręce przekazujemy ogrom wiedzy nie tylko na temat aspektów czysto przyrodniczych, ale również kulturowych, wszechstronnie edukujących o danych obszarach, i kwestii organizacyjnych – wiemy, że jedynie dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do podróży można w pełni wykorzystać poświęcony na nią czas oraz że nasze książki mogą w tym pomóc. Niezależnie od podróżniczej przeszłości i dotychczasowego zasięgu wypraw stawianie sobie nowych celów i aspiracji jest niezbędne do dalszego rozwoju, nawet jeśli wyjazdy ograniczają się jedynie do wycieczek teoretycznych podczas lektury pozycji krajoznawczych.

Strona główna » Przewodniki, książki podróżnicze » Przewodniki, książki krajoznawcze

Wyświetlanie 1–40 z 59 wyników

1